ESOGÜ 2019 ETTOM FAIR PLAY PROJE FUARI
8.04.2019

                                                                                    

2019 ESOGÜ PROJE FUARI, 03 Mayıs 2019 tarihinde, üniversitemiz ve Eskişehir Sanayi Odası işbirliği ile Eskişehir Sanayi Odası İdare Binası Fuaye Alanında gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Proje fuarı kapsamında son sınıf öğrencilerimizin hazırladığı projelerin sergilenmesi, çalışmalarının sanayicilerimize tanıtılması, üniversite, iş dünyası ve öğrencileri ile bilgi ve görüş alışverişinin sağlanması amaçlanmaktadır.

Proje sergileri ile birlikte proje yarışmasının finali yapılacaktır. Başarılı bulunan projelere ödüller verilecektir. Öğretim üyelerimizi, öğrencilerimizi, üniversite çalışanlarımızı, sanayicimizi, kamu sektörümüzü ve yeniliğe inanan, çalışmalarını hayat görüşünü bu yönde şekillendiren herkesi katkıları ile etkinliğimize bekliyoruz.

 

Proje Fuarı İle İlgili Önemli Bilgiler: 

ETTOM FAİR PLAY Proje yarışmasına katılmak için Web adresimizde ve facebook hesabımızda bulunan başvuru formlarının doldurularak, son başvuru tarihi 26 Nisan 2019 Cuma saat 17:00’a kadar

                                    Mühendislik-Mimarlık Fakültesi  öğrencileri;  mmfettom@gmail.com

                                    Fen Edebiyat Fakültesi öğrencileri;fefettom@gmail.com

                                    İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencileri; iibfettom@gmail.com

                                    Ziraat Fakültesi öğrencileri; ziraatettom@gmail.com

                                    Eskişehir Meslek Yüksekokulu öğrencileri; emyoettom@gmail.com

Adreslerine  gönderilmesi gerekmektedir.

Bu aşamaya gelen projeler 03 Mayıs’ta Eskişehir Sanayi Odası İdari Binası Fuaye Alanında sergilenerek yarışmaya katılabileceklerdir.

 

İLETİŞİM

http://www.eskisehirttp.com/

http://www.facebook.com/esogu.ettom

 

‘ETTOM FAIR PLAY 2019’ PROJE FUARI BAŞVURU ÖZETİ

 

Başvuru Formunu doldururken dikkat edilmesi beklenen kurallar;

 

  • Lütfen başvuru formunuzu eksiksiz olarak doldurmaya özen gösteriniz.
  • İlk bölüm öğrenci ve proje bilgilerinizin girildiği bölümdür. Aynı proje için birden fazla öğrenci çalıştı ise projeye katılan tüm öğrencilerin isimlerinin yazılması gerekmektedir.
  • Proje özeti için sadece size ayrılan alanı kullanın. (Başvuru formu, belirlenen formatta 1 sayfayı geçemez)
  • Proje özetiniz genel olarak giriş, gereç ve yöntemler, bulgular ve sonuç bilgilerini içermelidir. Projeniz ile ilgili tüm açıklamaları bu bölüme yazmanız gerekmektedir..

 

Yazı karakteri: Calibri (10 punto) tipinde kullanılmalıdır.

Satır Aralığı: Başlık Büyük harf , koyu ve özet tek satır aralığı olmalıdır.

Başvuru formunuza dosyanızı, isminizin baş harfi ve soy isminizden oluşan kısaltma, fakülte/bölüm ya da meslek yüksekokulu bilginiz ile kaydedip gönderiniz.

 

Başvuru formu dosyasını isimlendirirken; proje sahibi  listesindeki 1nci kişinin isminin baş harfi ve soy isminden oluşan kısaltma_fakülte kısaltması (Mühendislik Mimarlık Fakültesi için MMF , Fen-Edebiyat Fakültesi için FEF , İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi için İİBF , Ziraat Fakültesi için ZF , Meslek Yüksekokulu için MYO)

Örneğin; kimya mühendisliğinden katılan Ali Bircan ve Ayşe Mutlu isimli öğrencilerin özet dosya adı: Abircan_KM_MMF yada Amurtlu_KM_MMF olarak gönderilmelidir. (çoklu proje sahibinin olduğu özette dosya adınızı ilk isim ile yazılması yeterlidir. )

ESOGU ETTOM Fair Play 2019 Poster şablonu için lütfen tıklayınız.

Başvuru formu için lütfen tıklayınız.